Автомобільні акумулятори VARTA (Варта)

Акумулятори автомобільні Варта (Varta) встановлюються на легкові авто різних класів, а також вантажні, великовантажні, будівельні сільськогосподарські машини. АКБ Варта виготовляється за інноваційною технологією з багатокомпонетного сплаву, до складу якого входить срібло, надійна в роботі, має великий термін експлуатації, підходить для автомобілів з великою кількістю електрообладнання.

Серії акумуляторів Varta

Акумуляторні батареї Varta випускаються на підприємствах Німеччини, Франції, Австрії, Чехії, Іспанії. Авто акумулятори Варта працюють без додаткового доливання дистильованої води, вони необслуговувані.

Акумулятори Варта

Для легкових автомобілів призначені 4 серії акумуляторів:

Varta Silver Dynamic – для дуже потужних автомобілів, обладнаних великою кількістю приладів-споживачів електроенергії, підходить для дизельного двигуна, якісна, надійна, завдяки Power Frame має тривалий термін використання.

Varta Blue Dynamic – лідер ринкових продажів, універсальна, підходить для усіх класів автомобілів, покращеної потужності, надійна у використанні завдяки Power Frame.

Varta Black Dynamic – популярна на споживчому ринку для автомобілів із стандартною кількістю обладнання, що має невелике енергоспоживання. Достатні показники потужності і пускового струму при раціональній видачі струму за одиницю часу. Технологія Power Frame забезпечує тривале використання.

Varta Ultra Dynamic – спеціально розроблена нова серія акумуляторів для легкових автомобілів європейських брендів з потужним бортовим енергоспоживанням, спортивних авто, гоночних, ралі;

Будь-яка модифікація акумулятор автомобільний Varta характеризується високою пусковою потужністю струму при обертанні стартера. Тому двигун запрацює навіть при низькій температурі повітря. У конструкції кришки АКБ передбачено відведення газів і вогнегасник, тобто, високий рівень безпеки акумулятора.

Гарантія на акумулятор Варта

На кожен придбаний акумулятор Львів – заводська гарантія.

Реалізуємо зі складу тільки оригінальні, сертифіковані акумулятори Варта.

Акумулятор купити Varta – означає придбати для Вашого автомобіля безпечну, надійну, якісну і потужну деталь. Будьте упевнені, що наші фахівці завжди підберуть акумулятор Varta для Вашого автомобіля.

Акумулятори Varta

Пропонуємо купити акумулятор Варта як у роздріб, так і гурт. Наші ціни на акумулятори VARTA (ВАРТА) – це німецька якість за доступною ціною. Маємо розгалужену мережу точок продажу – Львів, Червоноград, Стрий, Дрогобич та ін. Відпрацьована доставка по Україні.

">

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: phone3

Filename: views/footer_tpl.php

Line Number: 46

Backtrace:

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/footer_tpl.php
Line: 46
Function: _exception_handler

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/site_main_tpl.php
Line: 103
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/controllers/init.php
Line: 206
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/index.php
Line: 282
Function: require_once