Автомобільні акумулятори EXIDE (Ексайд)

Авто акумулятори Exide – брендова продукція міжнародного концерну «Exide» – одного з найбільших світових виробників електротехніки. Виробничі потужності знаходяться в Польщі, Іспанії, США та ін. країнах.

Модельний ряд акумуляторів Ексайд

Найбільш відомі та популярні акумулятори автомобільні Exide таких типів: Classik, Excell, Professional, Premium, Micro-Hybrid AGM. Уся акумуляторна продукція сертифікована на відповідність міжнародним стандартам якості ISO.

акумулятори ексід

Exide Classik – бюджетні обслуговувані батареї для автомобілів стандартної комплектації, виробництво на заводах у Польщі.

Exide Excell – необслуговувані батареї для автомобілів стандартної комплектації, виробляються у Польщі. Найкращі сучасні акумулятори для будь-якої марки авто. Виробництво здійснюється по гібридній технології: Ca/Ca і Expanded Metal Technology – перфорування з наступною розтяжкою. Додаткова потужність 15%, низький внутрішній опір. Очищений свинець, кислота і спеціальні додатки до електроліту дозволили максимально понизити рівень саморозряду. Екологічно безпечна АКБ, вібростійка, захищена від пожежі, обладнана індикатором рівня заряду.

Exide Professional – необслуговувані, виробництво Іспанія та Польща;

Exide Premium – необслуговувані батареї, виробництво в Іспанії;

Micro-Hybrid AGM – гелеві мікрогібридні авто акумулятори, з використанням технологій AGM і ECM. Модель є різновидом свинцево-кислотних акумуляторів, у яких електроліт зв’язується за допомогою мікропористого матеріалу на основі скловолокна. Така технологія виключає витрату активної речовини, розшарування електроліту, забезпечує рівномірну густину струму і високу стійкість до багаторазових циклів заряд – розряд. Тому Micro-Hybrid AGM встановлюються на машинах з системою Start-Stop.

Exide для інтенсивної та жорсткої експлуатації

Асортимент модельного ряду акумулятори автомобільні Exide поповнився новими лінійками акумуляторів:

Exide Heavy Expert, Exide Heavy Professional, Exide Heavy Professional Power, якими укомплектовується спеціалізований транспорт для міжнародних і міжрегіональних автомобільних вантажоперевезень; туристичні автобуси для здійснення міжнародних рейсів на великі відстані.

Моделі Exide Heavy Professional – акумулятори для великогабаритних сучасних вантажних автомашин з потужними двигунами, які мають електричну систему гальмування, багато бортового електрообладнання. Високоємнісні батареї, які продукують сильний пусковий струм та високу потужність ( володіють 15% відсотковим запасом потужності). Технологія STE Plug виключає розливання чи витікання кислоти. Корпус міцний, стійкий до сильних вібрацій. Надійні та довговічні.

Exide Premium, Exide Premium JIS, якими укомплектовуються найновіші елітні європейські та корейські автомобілі з потужними двигунами і дуже високим додатковим енергоспоживанням. Exide Premium характеризуються підвищеними пусковими струмами при стандартній ємності.Акумулятори Львів Exide Premium JIS з підвищеною ємністю виробляє підвищену кількість енергії, високу пускову потужність. Завдяки унікальній конструкції кришки електроліт не витікає, навіть, якщо батарею на короткий час перевернути. Мають індикатор заряду. Безвідмовні під час запуску двигуна в екстремальних умовах, показують ресурсний запас 30%. Лідирують в умовах жорсткої та інтенсивної експлуатації.

акумулятори exide

Exide Start-Stop AGMнадзвичайно «виносливий» акумулятор, створений за системою Start-Stop, яка дозволяє відключати двигун під час роботи на холостому ходу, забезпечує легкий старт після сильної розрядки. Наприклад, коли машина зупиняється (перед світлофором, міські тягучі «корки» у час пік, зупинки), електронні пристрої продовжують отримувати необхідну кількість електроенергії від АКБ.

Отже, авто акумулятори Ексайд – надійні, потужні та довговічні батареї для інтенсивної роботи.

Менеджери нашої компанії нададуть вичерпну професійну консультацію купити акумулятор Ексайд. Ціна залежить від класу, габаритів, ємнісних параметрів, але для будь-якого варіанту АКБ, ціна розумна і доступна. Пропонуємо вчасну і швидку доставку по Україні.

">

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: phone3

Filename: views/footer_tpl.php

Line Number: 46

Backtrace:

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/footer_tpl.php
Line: 46
Function: _exception_handler

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/site_main_tpl.php
Line: 103
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/controllers/init.php
Line: 206
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/index.php
Line: 282
Function: require_once