Автомобільні акумулятори FIAMM (Фіамм)

Міжнародна група Fiamm, яка налічує 15 науково-виробничих компаній у таких країнах як Італія, Німеччина, Австрія, Франція, Чехія, Великобританія, США, Бразилія і Китай, поставляє на світовий авторинок 20 ТМ, серед яких акумулятори автомобільні Фіамм. В Італії знаходиться великий науково-дослідницький центр, розробки якого по створенню батарей з відновленням заряду та малим внутрішнім опором, реалізовані в авто акумулятори Фіамм. Корпорація Фіамм експортує 65% продукції. Автомобільний акумулятор Fiamm сертифікований для використання в Україні.

акумулятори фіамм

Акумулятори Фіамм – досконалість поза конкуренцією

Український споживач належно оцінив високу якість, надійність та стабільність італійських АКБ Фіамм, які представлені такими лінійками АКБ:

  • Fiamm Diamond Jp 6СТ- 45Аз 360А L
  • Fiamm Titan Plus 6СТ- 54Аз 520А R
  • Fiamm Titanium Plus 6СТ- 60Аз 600А R (h=175)
  • Fiamm NRGCUBE 6СТ-110Аз 850А (Iveco Daily 2000)

Акумулятори автомобільні Фіамм – необслуговувані стартерні свинцево-кальцієві високоємнісні АКБ. Пластини особливої конфігурації виливаються з надміцного сплаву з титановим вмістом. Тому акумулятори Львів Фіамм надійно захищені від корозії. Рідина-наповнювач також унікальної рецептури. Конструкція захищена від короткого замикання, самозагоряння, герметична. Найбільша перевага акумуляторів Фіамм – це високі пускові струми при запуску стартера, низький саморозряд, здатність відновлювати заряд, незначний внутрішній опір. Батареї Фіамм – батареї premium класу, мають високу ємність, дуже потужні, використовуються для автомобілів з високим споживанням енергії.

Автомобілі, на яких встановлені акумуляторні батареї Фіамм легко заводяться після тривалого простою, при дуже низьких температурах, наповнююча рідина не випаровується і майже не витрачається.

АКБ Фіамм – це досконалість, надійність, стабільність, довговічність.

Використання новітніх розробок, удосконаленого обладнання, кращих матеріалів та складників, конструктивних технологічних інновацій зробили акумулятор автомобільний Fiamm позаконкурентним серед подібних пристроїв.

асu. Fiamm у нашому каталозі

Детальнішу інформацію про технічні характеристики АКБ Fiamm та інших брендів, габарити, фото та ціни Ви довідаєтесь у розділі КАТАЛОГ нашої інтернет-сторінки akku.lviv.ua. Цінова політика нашої компанії завжди є лояльною до покупців, при покупках дорогих акумуляторів premium класу –особливо.  

акумулятори fiamm

Купити акумулятор Фіамм ціна залежить від потужності та об'єму. Підбір за параметрами, гуртова і роздрібна торгівля, спеціалізовані магазини, доставка по всій Україні.

">

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: phone3

Filename: views/footer_tpl.php

Line Number: 46

Backtrace:

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/footer_tpl.php
Line: 46
Function: _exception_handler

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/site_main_tpl.php
Line: 103
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/controllers/init.php
Line: 206
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/index.php
Line: 282
Function: require_once