Автомобільні акумулятори Ista (Іста)

Авто акумулятори Іста (Ista) виготовляються в Україні (м. Дніпропетровськ). У процесі виробництва використовується європейське та американське обладнання, новітні технології та сучасні матеріали. Тому акумулятори Іста за своїми технічними характеристиками повністю відповідають стандартам ISO, DIN і ГОСТу, на практиці давно зарекомендували себе надійними та якісними джерелами живлення при відносно невеликій ціні.

Автомобільні акумулятори Iста призначені для встановлення на легкових і вантажних автомобілях, автобусах, мотоциклах, с/г та військовій техніці.

У нас Ви можете купити акумулятор автомобільний Ista з такими технічними характеристиками, які найкраще відповідають Вашому транспортному засобу.

акумулятори іста

Значний асортимент акумуляторів Іста представлений не тільки простими і дешевими моделями, але й моделями з покращеними характеристиками, які надійні, довговічні, зате дорожчі.

Акумулятори Іста модифікації

  • Іsta Plazma;
  • Іsta Standart;
  • Іsta Classic;
  • Ista Platimun;
  • Іsta Atlant - (Calcium +) ;
  • Іsta Feon Silver;
  • Іsta Feon Standart;
  • Ista Power Optimal.

Названі модифікації акумуляторів, які виробляє корпорація Ista, об’єднані у дві серії: акумулятори Multi та акумулятори Volta. АКБ виробляються із застосуванням технологій німецької компанії Varta і експортуються у країни Європи та Азії.

Ista – переваги для користувача

Іста – це акумулятори Львів вітчизняного виробництва з повним циклом, свинцево-кислотні акумуляторні батареї, які підходять для будь-яких автомобілів. АКБ Технічні характеристики акумуляторів Іста – відмінні. Значення ємності та стартерного струму дозволяють підібрати акумулятор як для автомобіля з стандартною комплектацією споживачів електроенергії, так і посиленою комплектацією.

Корпус зміцнений поліпропіленом. Пластини АКБ виливаються зі сплаву свинцю з незначним вмістом стибію (сурми). Струмовідводи з такого ж сплаву, леговані оловом або селеном. Окремі моделі преміум-класу оснащені індикатором, який показує заряд батареї та рівень електроліту, системою газовідводу. Стійкі до глибоких розрядів. Завдяки цьому акумулятори Іста мають збільшений термін служби. Працюють при низьких і високих температурах. Для роботи при низьких температурах необхідно вибирати АКБ більшої ємності.

акумулятори ista

Купуючи у нас авто акумулятор ISTA, Ви отримуєте надійне джерело живлення, гарні експлуатаційні якості, простоту обслуговування – усе за доступною ціною.

На куплені моделі акумуляторів Іста надаємо гарантію.

">

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: phone3

Filename: views/footer_tpl.php

Line Number: 46

Backtrace:

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/footer_tpl.php
Line: 46
Function: _exception_handler

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/site_main_tpl.php
Line: 103
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/controllers/init.php
Line: 206
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/index.php
Line: 282
Function: require_once