Автомобільні акумулятори MUTLU (Мутлу)

Випускається під брендом ТМ турецького виробника «Mutlu Aku». Продукція сертифікована. Акумулятори Мутлу входять до первинної комплектації автомобілів «Toyota», «Mercedes-Benz», «Ford», «Opel», «Renault», «Fiat». Акумулятори автомобільні Мутлу призначені для встановлення на легкових та вантажних автомобілях, бусах, автобусах, сільськогосподарських машинах. Відмінна якість, стабільні електричні показники, довговічність батарей Мутлу, можливість експлуатації в місцях з дуже холодним кліматом зумовлюють незмінно високий попит споживачів. Широкий асортимент акумуляторів компанії Mutlu дозволяє легко вибрати найбільш відповідну модель пристрою залежно від марки та особливостей автомобіля.

Основні модифікації акумуляторів Мутлу

Mutlu Silver Evolution

Акумуляторні пластини Mutlu Silver Evolution виготовляються з додаванням срібла. Тому вони менш чутливі до корозійних процесів, з більшою провідністю струму. Наявність конвертів-сепараторів виключає появу короткого замикання між пластинами. Акумулятор автомобільний Mutlu має низький саморозряд, тому двигун легко заводиться, навіть, якщо машина довгий час стояла.

Акумулятор Мульту

Mutlu Мega Calcium

Акумулятор Mutlu Silver Calcium можна використовувати для комплектації будь-якого автомобіля. Даний пристрій відрізняється високою якістю і надійністю. В АКБ вода не википає, тому не виникає зниження резервного рівня електроліту над пластинами і збільшення концентрації кислоти в електроліті. Індикатор зарядки дозволяє постійно контролювати стан батареї: білий колір свідчить про те, що потрібно долити води, чорний/червоний – необхідна зарядка, при зеленому індикаторі батарея працює нормально.

Mutlu Calcium Silver (60, 75)

Ці необслуговувані моделі успішно працюють на будь-яких типах легкових автомобілів. Мають відмінну ресурсомісткість, компактність і продуману конструкцію Завдяки кальцієвій технології збільшується термін служби АКБ. Для виробництва електродів використовується свинцево-кальцієвий сплав і домішки срібла. Активна маса пластин створюється на основі спеціальних добавок. Авто акумулятори Мутлу показують стабільні електричні параметри, навіть, якщо експлуатуються в режимі автомобільних корків, в умовах бездоріжжя і холоду.

Узагальнені переваги акумуляторів Mutlu

До узагальнених переваг та відмітних особливостей акумуляторів Mutlu можна віднести: збільшену потужність стартера, відмінний пуск двигуна, знижений саморозряд, стабільність роботи при будь-яких перепадах температур, високу вібростійкість, ударостійкий оригінальний корпус, систему пожежної безпеки і тривалий термін експлуатації. Широкий температурний режим використання – оптимальний варіант для українського клімату.

Акумулятор Mutlu

Купити акумулятор Mutlu — це широкий асортимент пристроїв з відповідним діапазоном цін. Кожен споживач може підібрати найбільш відповідне рішення під модель автомобіля, уподобання та свої фінансові можливості.

">

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: phone3

Filename: views/footer_tpl.php

Line Number: 46

Backtrace:

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/footer_tpl.php
Line: 46
Function: _exception_handler

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/site_main_tpl.php
Line: 103
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/controllers/init.php
Line: 206
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/index.php
Line: 282
Function: require_once