Автомобільні акумулятори TAB (ТАБ)

Концерн «ТАВ» (Словенія) – завод, який виробляє автомобільні акумулятори марок TAB, Topla та Vesna – бюджетний акумулятор с меншими пусковими струмами. Акумулятори Topla орієнтовані на східноєвропейський ринок і вже відомі українському споживачу, тоді як акумулятори TAB в основному постачалися до країн Євросоюзу. Основою для виробництва є словенський свинець, решта сировини завозиться з Англії, Чехії, Італії та Македонії, тому майже 90% готової продукції експортується до Німеччини, Австрії, Італії, Угорщини, в Нідерланди.

акумулятори таб

Акумулятори Львів Tab – це якість і надійність, підтверджені міжнародними сертифікатами.

Акумулятори Tab серії

Tab Polar – необслуговувана АКБ. Дуже тонкі електроди виготовлені за технологією Expanded Metal Technology (перфорування з послідовною розтяжкою). Щоб отримати більший пусковий струм, достатньо збільшити кількість пластин. Акумулятори автомобільні Таб мають підвищений експлуатаційний ресурс і надійно працюють в наших зимових умовах.

Tab Magic JIS – серія АКБ, які також виготовлені за еспандерною технологією. Розроблені для азійських автомобілів із підвищеним споживанням електроенергії.

Tab Magic Sealedмалообслуговувані акумулятори, володіють дуже високим пусковим струмом. Встановлюються на транспортних засобах, які споживають велику кількість енергії. Завдяки герметичній кришці вода майже не випаровується, тому витрата води низька. Акумулятор автомобільний Tab серії Tab Magic Sealed оснащений індикатором заряду, який дозволяє контролювати стан батареї.

Tab EcoDryсвинцево-кислотні акумуляторні батареї з технологією AGM.

Tab Polar Truckакумуляторні батареї (вага від 29,9 кг - 42,8 кг) для комплектації вантажних автомобілів, фур, МАNів, важкої техніки.

Технологічні особливості акумуляторів Tab

Авто акумулятори Таб характеризуються високими пусковими струмами, незначним саморозрядом, довгим терміном служби, безпечним використанням, здатністю працювати в мороз. Такі характеристики зумовлені технологічними особливостями:

  • технологія Са-Са — електроди акумулятора виготовляються з свинцево-кальцієвого сплаву, що забезпечує стабільність пускового струму і низьку здатність до саморозряду.
  • Акумулятори Tab для вантажівок виробляються по гібридній технології, зокрема, анодні решітки пластин вилиті з сплаву Pb-Sb-Se, а катодні – із сплаву Pb-Ca;
  • при виготовленні активної маси для пластин використовується очищений свинець з спеціальними добавками Heavy Duty;
  • поліетиленовий сепаратор конвертного типу: пластини поміщені в електроізоляційний конверт (сепаратор) для захисту від короткого замкнення;
  • корпус акумулятора виготовлений з морозостійкого та ударостійкого поліпропілену, з ковпачками для полюсів;
  • акумулятор Tab оснащений індикатором заряду;
  • експлуатація при температурах від -40˚ С до +60˚ С;
  • гарантія 24 місяці.

акумулятори tab

Завжди проконсультуємо та допоможемо сертифікований купити акумулятор Таб для Вашого авто. Обирайте для автомобіля Lada акумулятор Tab Polar 121955-55A/h, для Lanos – Tab Polar 121960-60A/h, якщо Вам потрібен акумулятор для Hyundai – пропонуємо Tab Polar 121660-60A/h UNI, для автомобіля ГАЗель – Tab Polar 121966-66A/h. У наших магазинах широкий вибір АКБ TAB за доступними цінами.

">

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: phone3

Filename: views/footer_tpl.php

Line Number: 46

Backtrace:

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/footer_tpl.php
Line: 46
Function: _exception_handler

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/views/site_main_tpl.php
Line: 103
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 321
Function: include

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/third_party/MX/Loader.php
Line: 269
Function: _ci_load

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/inner/application/controllers/init.php
Line: 206
Function: view

File: /home/akulvivu/akku.lviv.ua/index.php
Line: 282
Function: require_once